دسترسی شما به مشتریان‌تان را ساده می‌کنیم

مهمترین اولویت همه شرکت‌ها و سازمان‌ها این است که دسترسی ساده‌تر و سریعتری به مشتریان‌شان داشته باشند. ما همین کار را به بهترین نحو ممکن انجام می‌دهیم.
کاما با استفاده از تمام مسیرهایی که در فضای مجازی وجود دارد، مسیر همواری را پیش روی شرکت‌ها قرار می‌دهد تا مشتریان‌شان را به صورت مداوم تحت تاثیر قرار دهند.
با توجه به شرایط خاص اقتصادی کاما متعهد است خدمات بازاریابی محتوایی و روابط‌عمومی تجاری را با بالاترین کیفیت و البته بهینه‌ترین هزینه ارایه دهد.
کلیدی‌ترین مزیت کاما این است که به معنای واقعی کلمه «تولیدکننده محتوا» است و فقط به صورت تخصصی و اختصاصی به همین یک فعالیت مشغول است.
کاما یک کانون تبلیغاتی، یک شرکت طراح سایت، یک آتلیه عکاسی، یک استارت‌آپ نوپا یا یک رسانه نیست که در کنار سایر فعالیت‌هایش دستی بر آتش تولید محتوا هم داشته باشد بلکه کاما یک مجموعه جوان و پرانرژی است که فقط و فقط به ایده‌پردازی و تولید و توزیع محتوا می‌پردازد.

کاما یک تیم کامل تولید محتواست که از
روزنامه‌نگاران باتجربه،
نویسندگان و مترجمان مسلط،
عکاسان و تصویربرداران خوش‌ذوق،
طراحان خلاق،
گویندگان خوش‌صدا،
کارگردانان و تدوین‌گران باهوش
و سایر عوامل درگیر در فرآیند تولید محتواهای متنوع تشکیل شده است.

اگر گروه رسانه‌ای کاما امروز با قدرت و خلاقیت فعالیت می‌کند، فقط و فقط به دلیل حسنِ اعتمادی است که مدیران و کارشناسان شرکت‌ها به ما کردند. بر خود واجب می‌دانیم که سپاسگذار همه افراد و نهادهایی باشیم که در 16 سال گذشته به ما اجازه دادند تا در کنارشان باشیم و تجربه کسب کنیم.

کاما در 16 سال گذشته با بیش از 400 سازمان دولتی و شرکت خصوصی همکاری کرده و اکنون با نهایت افتخار، مشتاق است تا در کنار شما باشد. اگر شماره تماس خود را در کادر زیر وارد کنید، کارشناسان ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند.

دانلود کاتالوگ
برای دانلود کاتالوگ اینجا کلیک نمایید