نسل جدید معرفی‌های ویدیویی در لینکدین

اگر کاربر لینکدین هستید حتماً خبرهای این پلتفرم درباره‌ی دو امکانِ جدید Video Cover Story و Create mode را دریافت کرده‌اید.

این دو قابلیّت هم‌اکنون امکان نمایش ابعاد مختلف شخصیّت کاری شما را فراتر از مواردی مانند تحصیلات، تخصّص‌ها و سابقه‌‌ی کار، فراهم می‌کنند.

به گزارش گروه رسانه‌ای کاما به‌روزرسانی‌های اخیر لینکدین تجربه‌ کاربری را به صورت یکسان برای متقاضیان کار و استخدام‌کنندگان بهبود می‌دهد و کاربرانِ آن را تا اندازه‌ی زیادی نسبت به سایر پلتفرم‌ها متمایز می‌کند.

پیش از این تنها استفاده از رزومه که یک پروفایل تک‌بعدی برای شما می‌ساخت مرسوم بود اما به اعتقاد بسیاری از کاربران لینکدین و متقاضیان کار و کارفرمایان، ویدیوهای ضبط‌شده نسل بعدی معرفی‌نامه‌ها را شکل خواهند داد.

 

Video Cover Story  چه مزیّتی برای شما دارد؟

اگرVideo Cover Story  را به پروفایل خود اضافه کنید، امکان برقراری نخستین ارتباط شما با کارفرمایتان در قالب یک ویدیوی شخصی فراهم می‌شود. با بارگذاری ویدیو در کاوراستوری و نارنجی شدن دور عکس پروفایل، ویدیویی که برای خود طراحی کرده‌اید، قابلیّت باز شدن در حالت عمودی و تمام‌‌صفحه را پیدا می‌کند.

این قابلیّت تازه روشی فوق‌العاده برای معرفی شما به کارفرمایان است. به کمک آن می‌توانید، مهارت‌های ارتباطی، اهداف شغلی و بخشی از شخصیّت حرفه‌ای خود را برای دیگران به نمایش بگذارید. حتّی اگر خودتان هم صاحب کسب‌وکار هستید، می‌توانید با استفاده از این معرفی تصویری، مشتریان جدیدی جذب کنید و در مورد خدمات خود با آنها به‌صورت مستقیم صحبت کنید.

نظرسنجی‌هایی که شرکت Censuswide برای لینکدین اجرا کرده، نشان داده است که پیام‌های ویدیویی ضبط‌شده بر ذهن مدیران برای انتخاب نیروهای جدید اثر می‌گذارد.

 

همچنین بخوانید

30 نکته مفید برای تولید ویدیو در لینکدین

حقایق جالب درباره لینکدین که هر بازاریابی باید بداند

 

Creator Mode لینکدین چه می‌کند؟

این قابلیّت برای تولیدکنندگان محتوا بسیار کاربردی است. Creator Mode به شما این امکان را می‌دهد که مانند بیشتر پلتفرم‌های شبکه‌های اجتماعی، دیدگاه خود را درباره‌ی یک رویداد یا پدیده به اشتراک بگذارید و تولید محتوا کنید.

همچنین به شما این امکان را می‌دهد تا هشتگ‌هایی برای نشان‌دادن موضوعات مورد علاقه‌ی خود اضافه کنید. با فعال‌کردن Creator Mode گزینه‌ی Connect پروفایل شما به Follow تغییر خواهد کرد و محتوای بخش Creator Mode به‌صورت آشکار و ویژه به بالای پروفایل شما منتقل می‌شود.

 

صفحات ویژه‌ی خدمات برای صاحبان مشاغل

افزون بر دو قابلیّتی که توضیح دادیم، صفحات خدمات نیز برای صاحبان کسب‌وکار فعّال شده است. اگر بیزنسی دارید، می‌توانید صفحه‌هایی اختصاصی برای سرویس‌های خود ایجاد کنید و فهرست خدمات را به مشتریان ارائه دهید. صفحات خدمات به پروفایل‌تان مرتبط خواهد بود، بنابراین جذب مشتری جدید به طور مستقیم از طریق لینکدین برای شما آسان‌تر می‌شود.

 

افزودن ضمیر جنسیّتی برای کاربران

لینکدین امکان بیان ضمیر جنسیّتی را نیز برای کاربران خود افزوده است. مطالعات Censuswide نشان می‌دهد که 70درصد افزاد جویای کار بر این باورند که دانستن ضمیر جنسیّتی کاربران برای کارفرمایان مهم است و 72 درصد از کارفرمایان با ضمیر جنسیّتی متفاوت موافق هستند و به آن احترام می‌گذارند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *