موفقیت وب‌سایت‌های فرهنگی، در گرو رپورتاژ آگهی‌

برای اینکه بتوانید در فضای گسترده مجازی و رقابتی دیجیتال مارکتینگ خودی نشان بدهید، افزون بر محتوایی کافی و باکیفیت، به رپورتاژ آگهی نیز احتیاج دارید. این رپورتاژ آگهی‌ است که شما را در فضای وب پررنگ می‌کند.

این مطلب توسط گروه رسانه‌ای کاما با هدف کمک به کسب‌وکارهای ایرانی برای حضور موفق در فضای مجازی تهیه‌ شده است.

وبسایت‌هایی که خدمات فرهنگی ارائه می‌دهند و قصد دارند محصولاتی از این دست به فروش برسانند تعدد بالایی دارند و هرکدام نیز برای داشتن مخاطب تلاش می‌کنند، پس راز موفقیت این است که مخاطب از این وبسایت‌های فرهنگی بازدید کند و وفادار بماند. این موفقیت، یک تولید محتوای باکیفیت می‌طلبد که با استراتژی دو مرحله‌ای که ما در ادامه به شما می‌گوییم، امکان‌پذیر است.

گام اول؛ آشنایی با نیاز مخاطب

الگوریتم‌های گوگل به صورت مداوم به روز رسانی می‌شوند و پیش از پیش به کیفیت محتوا اهمیت می‌دهند، برای اینکه مخاطب در جستجوهای خود شما را انتخاب کند باید با توجه به انگیزه‌ها و سلایق او تولید محتوا کنید، در واقع باید با مشتریان خود تعامل داشته باشید، نیازهای آنان را بسنجید و سپس او را قانع کنید تا با شما همراه شود. همچنین باید به قوانین و اصول سئو نیز توجه داشته باشید.

رپورتاژ آگهی اهرم پرتاب‌کننده به سمت موفقیّت

پس از نیازسنجی و تولیدمحتوای باکیفیت، حالا باید سعی کنید این محتوا را نشان دهید. رپورتاژ آگهی همچون اهرمی قدرتمند این کمک را به شما می‌کند که امتیاز شما در میان رقبایتان در صدر نتایج گوگل باشید و دیده شوید. حتی اگه پیش‌تر دیده شده‌اید، رپورتاژ آگهی به کمک شما می‌آید تا موقعیت خود را حفظ کنید.

نکته مهم این اس که رپورتاژ آگهی‌ها باید در وبسایت‌های مرتبط منتشر شود، یک وبسایت فرهنگی باید رپورتاژ آگهی خود را در قالب محتوای آموزشی و فرهنگی و حتی خبرهای فرهنگی منتشر کند تا پربازدید شود و کاربران را به سمت خود بکشاند، پس تعلل نکنید و پیش به سوی موفقیت!

گروه رسانه‌ای کاما، برای ارائه راهکارها و خدمات روابط عمومی و رسانه به سازمان‌ها تشکیل شده است. این گروه که متشکل از جمعی از متخصصان با تجربه روزنامه نگاری، گرافیک، کپی‌رایتینگ، دیجیتال مارکتینگ، عکاسی و تصویربرداری، برنامه نویسی، بازاریابی و تبلیغات است، در طول بیش از ۱۶ سال فعالیت پیوسته خود، به توسعه ارتباطات رسانه‌ای و روابط عمومی حدود ۱۳۰ سازمان دولتی، تشکل صنفی و شرکت معتبر خصوصی کمک کرده است.

 

 

فعالان اقتصادی و صاحبان کسب و کار می‌توانند برای مشاوره و آگاهی از شرایط تولید و انتشار رپرتاژآگهی در کامامدیا با شماره‌های ۲-۸۸۹۲۵۶۸۰ و همچنین دو شماره‌ی ۰۹۲۱۹۵۶۳۷۱۱ و ۰۹۲۱۹۵۶۳۷۰۴ تماس بگیرند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *