نقش رپورتاژآگهی در رسیدن صاحبان کسب و کار به اهداف خود

اینکه شما به درد نوشتن متن‌های تبلیغاتی تاثیرگذار می‌خورید یا نه، بستگی به این موضوع دارد که نوشته شما تا چه اندازه مخاطب را به خود جلب و جذب می‌کند. اگر متن شما به اندازه زیادی مخاطب را به خواندن تمام متن ترغیب کند، می‌توان گفت شما در نوشتن رپورتاژ آگهی استعداد دارید. به عبارتی مخاطب با هدف به دست آوردن سود و منفعتی متن شما را مطالعه می‌کند و اگر شما بتوانید با متن خود این نیازهای مخاطب را برآورده کنید، به هدف خود از انتشار رپرتاژ آگهی خواهید رسید. همچنین رپورتاژآگهی یک هدف دیگر هم دارد که آن ایجاد بک لینک‌هایی است که به ارتقاء رتبه وب سایت شما در موتورهای جستجوگر کمک می‌کند.

این مطلب توسط گروه رسانه ای کاما  با هدف کمک به کسب‌وکارهای ایرانی برای حضور موفق در فضای مجازی تهیه شده است.

به گزارش کامامدیا، برای اینکه بتوانید یک متن جذاب، آموزنده، سرگرم کننده و ارزشمند بنویسید باید مهارت‌های خاصی داشته باشید. رسیدن به این حد از حرفه‌ای بودن در نوشتن، کمی مشکل است اما اگر از نکاتی که کارشناسان بازاریابی و سئو پیشنهاد می‌کنند پیروی کنید، مخاطبان بیشتری به سمت رپورتاژ آگهی شما جذب می‌شوند.

تحقیق درباره موضوع

برای نوشتن یک رپرتاژ آگهی درجه یک، می‌بایست پیش از نوشتن، درباره موضوع مقاله کاملا تحقیق صورت بگیرد. مثلا ممکن است یک موضوع به دفعات بسیار زیادی قبلا نوشته شده باشد. در این صورت، مطلب و نوع رفتار شما باید با نوشته‌های مشابه دارای تفاوت باشد. اگر به روش‌های صحیح، تحقیق کنید مهارت‌های شما بالا می‌رود.

تحقیق درباره کلمات کلیدی

از آنجایی که رپورتاژآگهی و سئو دو جزء جدایی ناپذیر هستند، محتوایی که از کیفیت مناسب برخوردار است، سریع شناخته شده و با توجه به نوع انتشار، به طور دائم در سایت منتشر کننده می‌ماند. در نتیجه، کلمات کلیدی پایه و اساسی برای استراتژی‌های موفق و ارزشمند سئو هستند.

انتخاب عنوان رپورتاژآگهی

تیتر و عنوان مقاله، هدف رپرتاژآگهی شما را معین می‌کند. تیتر جذاب، سبب جلب و جذب نظر مخاطبان به خواندن مقاله می‌شود. بنابراین انتخاب تیتر بایستی سبب ایجاد حس کنجکاوی، اعتبار، منافع، علاقه و خبررسانی در مخاطب شود.

مخاطب به دنبال چیست؟

اگر شما در تیتر یک چیز بگویید و در متن چیزی متفاوت از تیتر بیان کنید، سبب ایجاد نارضایتی در مخاطب شده و شما به هدف خود از انتشار رپورتاژآگهی نخواهید رسید. آنچه که نوشته شما را ارزشمند می‌کند، نوآورانه و مختصر بودن آن است.

کامامدیا، گروه رسانه‌ای کاما، برای ارائه راهکارها و خدمات روابط عمومی و رسانه به سازمان‌ها تشکیل شده است. این گروه که متشکل از جمعی از متخصصان با تجربه روزنامه نگاری، گرافیک،کپی‌رایتینگ، دیجیتال مارکتینگ، عکاسی و تصویربرداری، برنامه نویسی، بازاریابی و تبلیغات است، در طول بیش از ۱۶ سال فعالیت پیوسته خود، به توسعه ارتباطات رسانه‌ای و روابط عمومی حدود ۱۳۰ سازمان دولتی، تشکل صنفی و شرکت معتبر خصوصی کمک کرده است.

فعالان اقتصادی و صاحبان کسب و کار می‌توانند برای مشاوره و آگاهی از شرایط تولید و انتشار رپرتاژآگهی در کامامدیا با شماره‌های ۲-۸۸۹۲۵۶۸۰ و همچنین دو شماره‌ی ۰۹۲۱۹۵۶۳۷۱۱ ،۰۹۲۱۹۵۶۳۷۰۴ تماس بگیرند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *