رپورتاژ آگهی؛ جایگزین قدرتمند بک‌لینک‌

بک‌لینک‌ یکی از روش‌های بهینه‌سازی وبسایت‌ها برای موتورهای جستجو است. گوگل حساسیت خاصی نسبت به بک‌لینک‌ها دارد در واقع یکی از عواملی که باعث می‌شود وب‌سایت در صدر نتایج گوگل نشان داده شود، وجود بک‌لینک است. اما چطور می‌توان رپورتاژ آگهی را جایگزین این اهرم قدرتمند کرد؟

این مطلب توسط گروه رسانه ای کاما باهدف کمک به کسب‌وکارهای ایرانی برای حضور موفق در فضای مجازی تهیه‌شده است.

کسب و کارهای اینترنتی معمولا در ازای پرداخت مبلغی لینک خود را در سایت‌های دیگر قرار می‌گیرند، این لینک‌ها که در فوتر یا منو سایت قرار می‌گیرند، برای بهبود سئو موثر اند البته اگر گوگل متوجه شود که این لینک‌ها پولی است.

 

مزیت رپورتاژ آگهی نسبت به بک‌لینک‌ها

پس نقش رپورتاژ آگهی چیست اگر سایت ما در منو باقی سایت‌ها باشد؟ رپورتاژ آگهی باعث می‌شود لینک سایت شما درون مطالب سایت‌های دیگر باشد و گوگل هم اعتماد بیشتری به آن بکند و از این طریق اعتبار سایت شما افزایش یابد. لینک‌ها وقتی درون مطالب سایت‌های پربازدید باشند دائمی می‌شوند و تا مدت‌ زیادی در آرشیو خواهند ماند که این نکته هم در بهبود سئو سایت دخیل است و نباید از آن غافل شد.

موتور جستجوی گوگل به دلیل سیاست‌های رقابتی و اعتبارسنجی خود، مخالف خرید لینک است. پس اگر می‌خواهید کسب و کار شما در فضایی سالم رشد و نمو پیدا کند دقت کنید که زمانی که به طور مثال برای یک ماه بک لینک خریداری می‌کنید. پس از اتمام مدت با افت رتبه مواجه می‌شوید در حالی که رپرتاژآگهی‌های دائمی تنها یک صفحه لینک در اختیار شما قرار می‌دهند و معتبرترین بک لینک هم اولین لینکی است که در سایت مورد نظر خود می‌گیرید. زیرا برای بار اول است که از سوی سایت به کاربران معرفی می‌شوید. پس تعلل نکنید و به دنبال رپورتاژ آگهی‌های حرفه‌ای و انتشار آن‌ها در سایت‌های معتبر باشید.

گروه رسانه‌ای کاما، برای ارائه راهکارها و خدمات روابط عمومی و رسانه به سازمان‌ها تشکیل شده است. این گروه که متشکل از جمعی از متخصصان با تجربه روزنامه نگاری، گرافیک، کپی‌رایتینگ، دیجیتال مارکتینگ، عکاسی و تصویربرداری، برنامه نویسی، بازاریابی و تبلیغات است، در طول بیش از ۱۶ سال فعالیت پیوسته خود، به توسعه ارتباطات رسانه‌ای و روابط عمومی حدود ۱۳۰ سازمان دولتی، تشکل صنفی و شرکت معتبر خصوصی کمک کرده است.

 

 

 

فعالان اقتصادی و صاحبان کسب و کار می‌توانند برای مشاوره و آگاهی از شرایط تولید و انتشار رپرتاژآگهی در کامامدیا با شماره‌های ۲-۸۸۹۲۵۶۸۰ و همچنین دو شماره‌ی ۰۹۲۱۹۵۶۳۷۱۱ و ۰۹۲۱۹۵۶۳۷۰۴ تماس بگیرند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *