آغاز فعالیت «باشگاه کارآفرینان و مدیران ایران» در کاما

گروه رسانه‌ای کاما با هدف کمک به کسب و کارهای ایرانی در زمینه بازاریابی محتوایی، باشگاه کارآفرینان و مدیران ایران را راه‌اندازی کرد.
با توجه به اینکه شیوه ویروس کرونا، آسیب‌های جدی به کسب و کارهای ایرانی زده، کاما قصد دارد دانش و تجربۀ خود در زمینه بازاریابی محتوایی و روابط‌عمومی تجاری را در اختیار اعضای این باشگاه قرار دهد.

افزایش استفاده مردم از اینترنت و فضای مجازی در ماه‌های اخیر، فرصت مناسبی را برای برون‌رفت از پیامدهای اقتصادی کرونا پیش روی کسب و کارها قرار داده است. کاما در راستای مسئولیت اجتماعی خود، تاحد امکان خدمات بازاریابی محتوایی و روابط‌عمومی تجاری را به صورت رایگان – یا با کمترین هزینه ممکن – برای کسب و کارها فراهم کند.

خدمات رایگان کاما به مدیران و اعضای باشگاه

گروه رسانه‌ای کاما به کسب و کارهایی که به عضویت باشگاه درمی‌آیند به صورت رایگان خدمات متنوعی از جمله تولید رپرتاژ آگهی، ارایه مشاوره در زمینه‌های بازاریابی محتوایی، تولید محتوا، خلق و مدیریت رسانه‌ها، بهینه‌سازی سایت (سئو) و روابط‌عمومی تجاری ارایه می‌دهد.
انتشار اخبار کسب و کارها در سایت کاماپرس، طراحی تقویم محتوایی اختصاصی، دوره‌های آموزشی بازاریابی محتوایی، روابط‌عمومی تجاری، تولید محتوا، مدیریت رسانه و ارسال منظم اخبار و تحلیل‌های فضای کسب و کار از جمله دیگر خدمات گروه رسانه‌ای کاما به اعضای باشگاه است.

کسب و کارهایی که تاکنون به عضویت «باشگاه کارآفرینان و مدیران ایران» در نیامده‌اند می‌توانند با شماره‌های 2-88925680 تماس بگیرند و تا کارشناسان در کوتاه‌ترین زمان ممکن روند عضویت آنها را به سرانجام برسانند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *